Cennik | Dentysta Kraków, gabinet Implantis

Kontakt

Zostaw swój numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy!

Cennik

 Ceny usług stomatologicznych w IMPLANTIS

 

Cennik zabiegów dentystycznych – leczenia zębów.

what-clinic-2020Cena leczenia stomatologicznego jest zawsze ustalana indywidualnie, gdyż każdy ząb jest nieco inny. Przed konsultacją stomatologiczną trudno określić jaki będzie koszt leczenia, gdyż cena zależy od wielu czynników, między innymi od zaproponowanych możliwych rozwiązań ( np. proteza ruchoma albo proteza na implantach). W trakcie wizyty konsultacyjnej pacjent określa czego oczekuje, a stomatolog prezentuje możliwe opcje leczenia. Następnie przygotowujemy szczegółową wycenę proponowanych procedur. Pacjent ma wtedy wgląd w całościowy przebieg leczenia, w proponowane terminy wizyt oraz jego koszt. Poniżej prezentujemy tylko przykładowe, jednostkowe ceny za wybrane procedury. Zapraszamy na wizyty konsultacyjne.

Przykładowe ceny:

Nasze aktualne promocje:

  • Implant zęba (wszczep) wraz z łącznikiem i koroną – od 4440 zł
    (cena obejmuje: DIO Implant system, łącznik tytanowy, pierścień gojący, korona porcelana na metalu)
  • Wybielanie zębów lampą Beyond POLUS – promocja 899 zł

Powyższe ceny oraz inne ceny podane na stronie implantis.com.pl mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Akceptujemy płatności gotówką lub kartą.

Finansowanie leczenia – Medi Raty.Zapytaj w rejestracji o możliwość rozłożenia leczenia na raty. MediRaty ułatwiają wykonanie leczenia kompleksowo.

Dentysta Kraków

Periodontolog Kraków

 

Wybielanie zębów metody

 
 

Stomatolog Kraków – zapraszamy do kliniki Implantis

Specjalizujemy się w kompleksowym, często kilkuetapowym leczeniu stomatologicznym. Naszymi pacjentami są między innymi osoby, które mieszkają za granicą, ale powracają na leczenie stomatologiczne do Krakowa. Podczas pierwszej wizyty wykonujemy pełną diagnostykę, badanie stomatologiczne oraz przygotowujemy szczegółowy plan leczenia stomatologicznego.