Kontakt

Zostaw swój numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Hydrofilna powierzchnia implantów

Nowość – fotofunkcjonalizacja implantów.

Od niedawna w Gabinecie stomatologicznym IMPLANTIS stosujemy fotofunkcjonalizację implantów.

Fotofunkcjonalizacja implantów może skutecznie wyeliminować zanieczyszczenie węglowodorami powstające przy tworzeniu nanostruktury implantów a przez to dodatkowo wzmocnić proces osteointegracji implantu z kością. Nanostruktura i fotofunkcjonalizacja mają łączny wpływ na zwiększenie siły międzyfazowej między tytanem a kością.
Wykazano, że kontakt z implantu z kością zwiększa się z 53,0% do 98,2% po zastosowaniu fotofunkcjonalizacji, która poprawia też rozkład i rozproszenie napięcia wokół implantu bardziej efektywnie niż stosowanie długich implantów, co stanowi potencjalną nowatorską strategię przeciwdziałania zanikowi kości brzeżnej wokół implantów wywołanej napięciem. Pomimo częstszego stosowania w badaniu implantów o krótszych i mniejszych średnicach, zastosowanie fotofunkcjonalizacji pozwoliło na szybsze obciążanie implantów uzupełnieniami protetycznymi bez ryzyka utraty implantów. Wynik badań był związany ze zwiększonym tempem rozwoju stabilności implantu. Wyniki sugerują, że fotofunkcjonalizacja implantów może stanowić nowatorską i praktyczną drogę do dalszego rozwoju terapii implantologicznej.
Fotofunkcjonalizacja przyspieszyła i wzmocniła osteointegrację implantów dentystycznych w różnych przypadkach klinicznych. Fotofunkcjonalizacja ułatwia zachowanie kości brzeżnej-a często jej wzrost.

fotofunkcjonalizacja-implantow-krakow-dio-implantis

 

 

Bez skalpela

Kraków-3shape-dio-Implanty-zębów

 

Krótki zabieg

implanty-zębów-bez-skalpela-Kraków

Bez obrzęku

Implanty-zębów-bez-obrzęku-dio-navi-Kraków

Zadzwoń do nas
Przewiń do góry