Implanty zębów DIO Navi

Implanty zębów DIO Navi

Cały protokół implantacji DIOnavi odbywa się w 100% przy użyciu danych cyfrowych, co pozwala na leczenie implantologiczne bez konieczności wykonywania niedogodnych wycisków alginatowych. Ponadto implantolog może dokładne umieścić implant tam, gdzie zaplanował w oparciu o dokładną analizę danych cyfrowych. Zarówno dentysta i pacjent mogą w pełni być usatysfakcjonowani tak precyzyjnym leczeniem.

implanty-Krakow-stomatolog

Najlepsza dokładność i stabilność

DIOnavi ma zwiększoną dokładność umieszczania implantu poprzez odgórne planowanie implantu, które uwzględnia okluzję i rozkład naprężeń. Planowanie step-back z uwzględnieniem budowy anatomicznej pozwala w bezpiecznym umieszczeniu implantu.

planowanie-implantacji-implantu-dio

 


Dobry wynik leczenia implantem i przewidywalne rokowanie jest już widoczne po samym umieszczeniu implantu.Obciążenie rozkłada się efektywnie, poprzez właściwie zaprojektowaną koronę i jej umieszczenie w wymarzonej pozycji , a także przez odpowiednie zaprojektowanie położenia łącznika.

planowanie-3d-implantu-dio

 

Od dawna było wiadomo, że trudno jest wyrównać środek implantu i korony konwencjonalnymi metodami analogowymi. Obciążeń nie można było skutecznie rozłożyć, co prowadziło do niepowodzeń związanych z leczeniem implantami takich jak utrata kości wokół implantu , złamanie implantu lub złamanie protezy.

W gabinecie Implantis planujemy położenie implantów wychodząc właśnie od położenia korony co robimy w specjalnym programie komputerowym. Następnie drukowany jest szablon chirurgiczny 3d . Sam zabieg przy dobrych warunkach miejscowych może odbyć się bez skalpela . Implanty DIO, które wprowadzamy mają bardzo dobrą przyjazną dla kości powłokę hydrofilną – dzięki ich fotofunkcjonalizacji.

Popularne wpisy

W kwestii leczenia zębów mamy wiele do powiedzenia

Dentysta-Tomasz-Bobek

Nowoczesne, nawigowane komputerowo, ekonomiczne implanty zębów

Blog dentysta Kraków

Posiadamy 5 mikroskopów pod którymi skutecznie leczymy zęby

mikroskop leica 320 M Kraków

Leczenie kanałowe Kraków

 

Więcej pytań napisz do nas