Stomatolog Ewelina Czernilewska

Ewelina Czernilewska

lekarz stomatolog

Nr Prawa Wykonywania Zawodu: 2890945. Jest absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, a z gabinetem Implantis w Krakowie związana jest od maja 2015 r.

Jej zdolności i wiedza z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej i protetyki wykorzystywana jest na co dzień w gabinecie.

Członek Ogólnopolskiej Sekcji Endodontycznej ze Stomatologią Odtwórczą oraz YDW (Young Dentists Worldwide). Przyjęta do prestiżowego grona Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej, która łączy liderów dentystyki polskiej. Zwyciężczyni kilku konkursów naukowych, m.in. I Nagroda w Konkursie Naukowym IADS 2013 w Istambule (Turcja), nagroda „Award for the best original scientific research” w Międzynarodowym Konkursie Lecture Contest Dental Scientific Days 2012 w Brnie (Czechy), nagroda ” The Best Original Scientific Research” w konkursie Dental Scientigic Days 2011 w Poznaniu.

Uczestniczka stypendium DAAD w Niemczech oraz praktyk w szpitalu Mater Dei na Malcie. Odbyła staż z zakresu implantoprotetyki w Studio Odontoiatrico Dr. Alberto Materni e Dr. Sergio Piano w Genui (Włochy). Z bardzo dobrym wynikiem ukończyła Curriculum Periodontologii. Jest również absolwentką Curriculum Implantoprotetycznego Duda Clinic College of Dental Medicine. Autorka publikacji polskich i zagranicznych. Organizatorka wielu badań i akcji profilaktycznych. Stale podnosi kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach.

Jej celem jest rozwój w obszarze holistycznego podejścia do pacjenta, a w szczególności stomatologii estetycznej, protetyki, okluzji. W bliskiej przyszłości planuje kolejne kursy krajowe i zagraniczne.

Prywatnie czas wolny spędza z książką w ręku bądź aktywnie na bieganiu lub zajęciach cross-fitu. Zakochana w kulturze latynoamerykańskiej kontynuuje naukę języka hiszpańskiego.