Praca dla stomatologa w Krakowie

Czy jesteś dentystą i masz za sobą co najmniej 3 letnią praktykę ? Może interesujesz się stomatologią estetyczną , DSD, stomatologią cyfrową? Stale poszerzasz wiedzę o protetyce? Chcesz posługiwać się skanerami wewnątrzustnymi , tomografią , DSD? Być może właśnie mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!

 

Praca dla stomatologa w Krakowie

 

Jesteś dentystą, który chce cały czas się rozwijać, który lubi leczyć najlepszym sprzętem i materiałami z górnej półki? Jesteś otwarty na wyzwania cyfrowych technologii? Lubisz planować leczenie swoich pacjentów od A do Z ? Chcesz bazować w swojej pracy na wynikach tomografii komputerowej lub posługiwać się mikroskopem?

W pracy naszych lekarzy bardzo doceniamy: precyzje i zaangażowanie podczas wykonywania zabiegów, poczucie empatii wobec pacjentów, swobodę w rozmowie z pacjentami, dbanie o porządek i przestrzeganie ustalonych procedur. Pracując z nami będziesz miał możliwość rozwoju.

Prowadzimy właśnie rekrutację do naszego zespołu. Chciałbyś do nas dołączyć ? Umów się z nami na rozmowę. Z pewnością będziesz zadowolony.

Praca dla stomatologa w Krakowie

Zadzwoń do nas koniecznie.Czekamy na Twój telefon pod numerem 511 511 385

Praca dla higienistki w Krakowie

Może jesteś higienistką , lubisz wykonywać zabiegi higienizacji i wybielania? Chcesz mieć stałą pracę w miłym zespole ? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

higienistka praca Kraków

 

Zadzwoń do nas koniecznie.Czekamy na Twój telefon pod numerem 511 511 385