Praca dla stomatologa w Krakowie

Chcesz do nas dołączyć

Czy jesteś dentystą i masz za sobą co najmniej 3 letnią praktykę? Może interesujesz się stomatologią estetyczną , DSD, stomatologią odtwórczą? Stale poszerzasz wiedzę o protetyce? Chcesz posługiwać się skanerami wewnątrzustnymi , tomografią , DSD? Być może właśnie mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję!
Praca dla stomatologa w Krakowie
Praca dla stomatologa w Krakowie
Jesteś dentystą, który chce cały czas się rozwijać, który chce leczyć najlepszym sprzętem i materiałami z górnej półki? Jesteś otwarty na wyzwania cyfrowych technologii? Lubisz planować leczenie swoich pacjentów od A do Z ? Chcesz bazować w swojej pracy na wynikach tomografii komputerowej oraz leczyć zęby pod mikroskopem? W pracy naszych lekarzy bardzo doceniamy: precyzje i zaangażowanie podczas wykonywania zabiegów, poczucie empatii wobec pacjentów, swobodę w rozmowie z pacjentami, dbanie o porządek i przestrzeganie ustalonych procedur.

Co zyskasz dołączając do naszego zespołu dentystów

Pracując z nami będziesz miał możliwość rozwoju. Prowadzimy właśnie rekrutację do naszego zespołu. Chciałbyś do nas dołączyć ? Umów się z nami na rozmowę. Z pewnością będziesz zadowolony. Stanowimy zgrany i ambitny zespół, doświadczonych dentystów. Daleko nam do struktury korporacyjnej, pracujemy swobodnie, ale sumiennie. Nie boimy się pracy i wyzwań! Znamy się na leczeniu zębów i wykonujemy je z zapałem oraz energią. Każdy nowy dzień w pracy przynosi nowe doświadczenia i okazje do zastosowania nowoczesnych technologii. Doceniamy doświadczenie, ale istotna jest dla nas kreatywność, zapał do pracy i chęć dalszego samodoskonalenia. Jeżeli interesujesz się stomatologią, masz w sobie pasję i zaangażowanie, lubisz się uczyć i podejmować nowe wyzwania, a także cenisz atmosferę przyjaźni w pracy, to poszukujemy właśnie Ciebie!

Praca dla stomatologa w Krakowie

Zadzwoń do nas koniecznie.Czekamy na Twój telefon pod numerem 511 511 385

Nawiążemy współpracę z lekarzem ortodontą oraz z lekarzem
periodontologiem.

Zadzwoń do nas koniecznie.Czekamy na Twój telefon pod numerem 511 511 385

Zadzwoń do nas
Przewiń do góry