Kontakt

Zostaw swój numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Promocja na wybielanie zębów

amerykańską lampą BEYOND POLUS Advanced ULTRA
Wybielanie zębów lampą Beyond POLUS –promocja 799 zł * zamiast 900 zł
*( promocja na wybielanie trwa do odwołania)
  •  Kwalifikacja do wybielania – gratis

stomatolog-wybielanie-beyond

Zęby przed i po wybielaniu lampą BEYOND POLUS Advanced Ultra

Implant zęba Straumann BLT (śruba) w promocyjnej cenie 2250zł zamiast 2900zł (dotyczy sytuacji, gdy pacjent decyduje się na minimum 2 implanty Straumann)  do końca lipca 2020r.

Promocja Implant Straumann 2020

Nowoczesne implanty Straumann BLT

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo dzwoniąc pod numer telefonu: 511 511 615

 

Promocja na implant zęba

Implant zęba DIO z łącznikiem i koroną porcelana-metal – w promocyjnej cenie 4000zł !

implant zębowy cena

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo dzwoniąc pod numer telefonu:

511 511 615

Bezpieczny, krótki (zaledwie 30-40 minutowy seans), a zarazem dający olśniewający efekt śnieżnobiałego uśmiechu zabieg wybielania. Zastosowanie obecnie najskuteczniejszej na rynku lampy BEYOND POLUS oraz żelu wybielającego BEYOND o odpowiedniej mocy pozwala zminimalizować ryzyko nadwrażliwości, redukuje czas jaki pacjent musi spędzić na fotelu i zapewnia promienny, biały uśmiech.

  • Przegląd stomatologiczny

Stomatolog robi przegląd stanu jamy ustnej oraz wyjaśnia procedurę wybielania, udziela też wskazówek, których stosowanie pozwala utrzymać efekt rozjaśnionych zębów nawet przez dwa lata.

Wybielanie zębów można przeprowadzić na kilka sposobów. Prawie za każdym razem mamy do czynienia z działaniem chemicznym lub fizykochemicznym na szkliwo. Światło najnowszej generacji lampy Beyond Polus, która ma najsilniejsze niebieskie światło, daje najlepszy efekt wybielania z porównaniu z  tanimi systemami plazmowymi i diodowymi.

nowoczesne-wybielanie-zebow-krakow-implantisDzięki unikalnej technologii LightBridge, wybielanie zębów nie wiąże się zwykle z wrażliwością w trakcie i po zabiegu, nadwrażliwość jest znaczenie zredukowana, a efekt wybielania o 30% lepszy. Wybielanie zębów lampą Beyond Polus zapewnia wspaniałe efekty w postaci białych, lśniących zębów. Wybielanie zębów systemem Beyond Polus może spowodować, że zęby mogą zostać rozjaśnione nawet o 4 tony w skali Vita.

Uwaga: Przed zabiegiem wybielania należy się upewnić, że na zębach nie ma złogów kamienia czy osadu. W celu oczyszczenia zębów proponujemy aby wykwalifikowana higienistka stomatologiczna przeprowadziła zabieg higienizacji polegający na oczyszczeniu zębów ze złogów nazębnych, osadów oraz kamienia poprzez scaling, piaskowanie i polerowanie zębów. Zęby stają się idealnie czyste, gładkie oraz naturalnie jaśniejsze. Najnowsze badania udowadniają systematycznie – raz na pół roku przeprowadzane zabiegi higienizacji znacząco wpływają na utrzymanie zębów  w dobrym stanie zdrowia oraz zapobiegają powstawaniu próchnicy.

Wybielanie zębów Beyond Polus Advanced Ultra.

 
 
 
Zadzwoń do nas
Przewiń do góry