• Profesjonalne zabiegi stomatologiczne

  • Masz pytania? Zadzwoń: 511 511 315, 511 511 615 lub 12 312 06 36

Protetyka stomatologiczna

Zapraszamy na leczenie protetyczne do centrum stomatologicznego IMPLANTISKorony dentystyczneMosty dentystyczneLicówki porcelanoweInlay OnlayProtezy na implantachProtezy ruchome

Zapraszamy na leczenie protetyczne do centrum stomatologicznego IMPLANTIS

protetyka stomatologiczna, licowki porcelanowe IMPLANTIS

Protetyka stomatologiczna zajmuje się przede wszystkim uzupełnianiem brakujących zębów (np. korony), ale także odbudową utraconych tkanek zębów (inlay, onlay). Dzięki zastosowaniu nowoczesnych procedur oraz zachowaniu wysokiego standardu prac protetycznych jesteśmy w stanie zapewnić piękny uśmiech naszym Pacjentom a także leczyć oraz zapobiegać schorzeniom układu zębowo-szczękowo-twarzowego. Jako że wszystkie prace protetyczne wykonują dla nas renomowane pracownie protetyczne, które pracują tylko w oparciu o najnowsze materiały oraz innowacyjne technologie, a nasi lekarze dentyści mają wieloletnie doświadczenie i bardzo dużą wiedzę dotyczącą protetyki podejmujemy się leczenia nawet najbardziej skomplikowanych przypadków.
Czytaj dalej

Korony dentystyczne

Korony dentystyczne są stosowane w celu wzmocnienia i poprawy kształtu, wielkości lub koloru zębów. Służą też do tego aby wspierać uszkodzone lub słabe zęby lub te, które wymagają zastosowania dużych wypełnień. W centrum stomatologicznym IMPLANTIS zapewniamy naszym pacjentom wytrzymałe, ładnie wyprofilowane oraz naturalnie zabarwione korony wsparte na naturalnych zębach bądź na implantach.
Czytaj dalej

Mosty dentystyczne

Most dentystyczny (protetyczny) jest to uzupełnienie, które wykonuje się w celu rekonstrukcji brakującego zęba ewentualnie kilku zębów. Aby zamaskować brak zęba wykorzystując most dentystyczny, luka po utraconym zębie powinna być otoczona minimum dwoma zębami własnymi (filarowymi) lub implantami, po jednym z każdej strony do luki.
Czytaj dalej

Licówki porcelanowe

Licówki porcelanowe są cienkimi, transparentnymi uzupełnieniami protetycznymi wykonanymi z ceramiki skaleniowej, ceramiki wzmacnianej miką, porcelany wzmacnianej leucytem.
Czytaj dalej

Inlay Onlay

W gabinetach dentystycznych zęby zniszczone przez próchnicę leczy się zwykle poprzez założenie do zęba wypełnienia z materiału kompozytowego. Wypełnienia kompozytowe niestety wymagają po kilkuletnim okresie używania wymiany. Bardziej trwałą alternatywą dla wypełnienia kompozytowego jest inlay pełnoceramiczny lub onlay.
Czytaj dalej

Protezy na implantach

Proteza na implantach, to proteza całkowita, której stabilność zapewniają implanty. Jest to najczęściej stosowana forma implantologicznego leczenia bezzębia ze względu na korzystniejszą cenę takiego rozwiązania w porównaniu do alternatywnego mostu porcelanowego na implantach.
Taka proteza ma wbudowane specjalne zatrzaski, dzięki którym wklikuje się na implanty i jest przez to bardzo stabilna i komfortowa.
czytaj dalej...

Protezy ruchome

Proteza ruchoma  jest to uzupełnienie protetyczne ruchome odtwarzające brak kilku lub wszystkich zębów. W zależności od materiałów, z jakich jest ona wykonana, rozróżnia się protezy akrylanowe wykonane z akrylu, szkieletowe wykonane ze stopu metalu w połączeniu z akrylem, a także protezy nylonowe.
Czytaj dalej 

Umów się na wizytę. Zostaw nam numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

Korony pełnoceramiczne Lava 

System Lava

Protetyka stomatologiczna to również systemy CAD/CAM, Dowiedz się od naszego dentysty o zaletach prac protetycznych wykonanych przy pomocy innowacyjnego systemu, opartego na technologii cyfrowej CAD/CAM  Lava :

15 lat gwarancji na korony i mosty LAVA
Największa wytrzymałość mostów i koron nawet trzy razy większa od sił występujących w jamie ustnej podczas żucia
Naturalny wygląd –  są praktycznie nie do odróżnienia od naturalnych zębów 
Nie przyczyniają się do wystąpienia reakcji alergicznej 
Chronią zęby przed nadwrażliwością 

Protetyka stomatologiczna, stomatolog, IMPLANTIS

Protetyka stomatologiczna

Przed i po leczeniu protetycznym

Korony przed i po leczeniu

Zadzwoń teraz