• Profesjonalne zabiegi stomatologiczne

 • Masz pytania? Zadzwoń: 511 511 315, 511 511 615 lub 12 312 06 36

Wybielanie zębów lampą BEYOND Polus

Rozjaśnianie zębów promocja

BEYOND POLUS - najbardziej innowacyjna, a zarazem bezpieczna metoda wybielania zębówRozjaśnianie zębów akceleratorem BEYOND POLUS - procedura Inne metody wybielaniaNajczęściej zadawane pytania dotyczące wybielania zębówJakie są przeciwwskazania do rozjaśniania zębów

BEYOND POLUS - najbardziej innowacyjna, a zarazem bezpieczna metoda wybielania zębów


lampa do wybielania zębów BEYOND Polus
Wybielanie zębów Kraków.

Mamy przyjemność zaproponować Państwu  profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie za pomocą akceleratora (lampy) BEYOND Polus, która jest już stosowana w ponad 100 krajach świata. Lampa ta wraz ze stosowanym do wybielania zestawem Premier otrzymała maksymalną ocenę 5+, oraz 98% pozytywnych ocen przypadków klinicznych od najsłynniejszej na świecie instytucji oceniającej produkty stomatologiczne – the Dental Advisor. Produkty firmy Beyond, służące do wybielania zębów, otrzymały również nagrodę Editors Choice Award (wyróżnienie wydawcy) a sama lampa została najwyżej ocenionym systemem do wybielania zębów w historii. Wszystkie wyróżnienia przyznane zostały na podstawie badań klinicznych wykonanych u losowo wybranych pacjentów w USA.

 W lampie BEYOND Polus zastosowano innowacyjną technologię Light Bridge, która stanowi połączenie światła halogenowego ze światłem diodowym, oraz połączono ją z zastosowaniem specjalistycznych filtrów optycznych, likwidujących wszelkie szkodliwe ciepło oraz promieniowanie podczerwone i ultrafioletowe. Rozjaśnianie zębów przy użyciu lampy Beyond odbywa się w ten sposób , że proces rozjaśniania zębów katalizowany jest przez zimne niebieskie światło o mocy 250000 LX.

Wybielanie zębów przy użyciu lampy  BEYOND Polus jest całkowicie bezpieczne, co potwierdza brak zgłaszanych powikłań. Dodatkowo zabieg wybielania zębów BEYOND POLUS jest wykonywany przez wykwalifikowaną higienistkę pod kontrolą lekarza stomatologa.

Efektem wybielania przy zastosowaniu tej innowacyjnej i skutecznej metodzie jest bielszy, jeszcze jaśniejszy i zdrowszy uśmiech już w 40 minut!

Co więcej, rozjaśnione zęby wcale nie będą się bardziej barwić od jedzenia czy picia niż przed wybielaniem, a utrzymywanie rezultatu zależy przede wszystkim od trybu życiu pacjenta. Wybielanie zębów daje efekt, który utrzymuje się średnio przez 2 lata.

Przed wybielaniem zębów lampą                                Po wybielaniu zębów lampą

white style

zęby rozjaśnione lampą Beyond

 

pacjentka z wybielonymi zębami BAYOND Polus

Rozjaśnianie zębów akceleratorem BEYOND POLUS - procedura

1.      Zabieg wybielania zębów w IMPLANTIS zaczyna się od przeglądu stanu jamy ustnej, który wykonuje dentysta oraz ustaleniu przy pomocy wzornika jaki kolor mają zęby przed zabiegiem wybielania.
2.      Następnie wykwalifikowana higienistka stomatologiczna nakłada na powierzchnię zębów, bądź wybranego zęba, specjalny żel wybielający, który zawiera substancje zwiększający skuteczność wybielania a także radykalnie redukujący wrażliwość.
3.    Żel wybielający jest aktywowany przez światło lampy. Światło akceleratora BEYOND Polus sprawia, że żel wybielający znacznie szybciej niż w przypadku innych metod wybielania zaczyna przechodzić przez szkliwo do zębiny. Widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze oraz utleniane.
4.     Po trzech dziesięciominutowych seriach naświetlania nadchodzi czas na podziwianie efektów wybielania, czyli ustalenie za pomocą wzornika kolorów jaki jest nowy kolor zębów i porównanie do stanu przed zabiegiem.

Inne metody wybielania

 • Opalescence Tres White Supreme rozjaśnianie w domu Szyny wybielające wykonane przez stomatologa dają dobre, długotrwałe rezultaty. W IMPLANTIS, poza szybkim i skutecznym wybielaniem lampą BEYOND Polus proponujemy Państwu wybielanie zębów nakładkami jednorazowymi – jest to system 10 jednorazowych nakładek, które zawierają już substancję wybielającą Opalescence TresWhite Supreme Ultradent USA.
 • rozjaśnianie uzębienia Kraków zestaw Opalescence PF do użytku w domuInną, indywidualnie dostosowaną do stanu uzębienia pacjenta metodą, którą możemy Państwu zaproponować jest przygotowanie w pracowni protetycznej pasujących idealnie do zębów nakładek do których dostają Państwo 4 strzykawki  Opalescence PF 20% którymi dozują Państwo substancję wybielającą. Niemniej jednak żel, który ma niskie stężenie bardzo długo penetruje szkliwo oraz zębinę i aby był skuteczny wymagane jest, aby pozostawał w kontakcie z zębami przez około dwie godziny dziennie w ciągu kilku kolejnych dni.
 • Stosowanie gotowych szyn wybielających typu „Boil and Bite”, które można kupić w aptekach czy drogeriach daje akceptowalne rezultaty, lecz zdecydowanie odradza się ich stosowanie bez uprzedniej konsultacji z dentystą. Ponadto nie są one dopasowane do zębów i dziąseł, stąd częste przypadki podrażnienia dziąseł. Oczywiście stosowanie produktów dobrej jakości może pomóc Państwu w utrzymaniu efektów profesjonalnego wybielania zębów w gabinecie u dentysty. Nasi dentyści w czasie konsultacji chętnie pomogą Państwu w wyborze dobrej jakości szyn wybielających.
 • Lampy Led, stosowane jako alternatywna i tańsza metoda, obecne lampy LED dają słabsze rezultaty wybielania niż lampa BEYOND Polus.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wybielania zębów

 • Mam niewyleczoną próchnicę w kilku zębach. Lepiej robić wybielanie przed czy po leczeniu?

W metodzie BEYOND Polus można zabezpieczyć niewypełnione ubytki czy odsłonięte szyjki zębowe, a wypełnienia zrobić po wybielaniu. Plusem tego rozwiązania jest to, że po wybielaniu zębów można  idealnie dobrać kolor wypełnień  do koloru rozjaśnionych zębów. Inne metody nie pozwalają na takie rozwiązanie i najpierw trzeba wyleczyć zęby aby później je wybielić.

 • Czy rozjaśnianie zębów sprawia ból?

Dla większości pacjent zabieg wybielania zębów jest  zupełnie bezbolesny. Bardzo rzadko zgłaszają wrażliwość w trakcie  zabiegu wtedy stosujemy znieczulenie miejscowe. Uczucie wrażliwości zębów  mija  po 3-4 godzinach po zabiegu, a w bardzo sporadycznych przypadkach po 1-2 dniach po zabiegu.

 • Co należy robić a czego unikać aby utrzymać efekt białych zębów po wybielaniu?

Kluczową kwestią jest stosowanie tzw. białej diety, przez 2 dni po zabiegu, czyli nie spożywaniu barwiącego jedzenia i picia. Należy wyeliminować wszystko to, co mogłoby pobrudzić białą koszulę.  Nie należy również w tym czasie palić papierosów. Zalecamy również naszym pacjentom aby przynajmniej przez kolejny tydzień starali się powstrzymać od  pożywienia i napojów, które mocno barwią. Efekt wybielania pomoże utrzymać zalecona przez naszego dentystę, a dostosowana do stanu  Państwa jamy ustnej  pasta wybielająca.

 • Czy można wybielić korony?

Niestety wybielić da się tylko zęby naturalne. Żadna z metod nie pozwala na wybielanie odbudowy protetycznej (korony, mosty licówki, onlay,  inlay) na zębie ani wypełnień.

Jakie są przeciwwskazania do rozjaśniania zębów

 • Uzupełnienia protetyczne lub duża ilość wypełnień w przednich zębach – wybielaniu ulegną tylko naturalne zęby a nie korony, licówki czy wypełnienia kompozytowe
 • Znaczne uszkodzenie szkliwa
 • Stan zapalny dziąseł
 • Alergia lub nadwrażliwość na utleniacze, glicerynę i żywice poliakrylowe
 • Kobiety ciężarne i karmiące piersią
 • Wybielanie zębów nie powinno być przeprowadzane u osób które poddane są suplementacji preparatami żelaza w kroplach lub też aktywnym węglem
 • Dzieci poniżej 16 roku życia
PROMOCJA
Rozjaśnianie zębów lampą BEYOND POLUS – cena 699 zł!  Dowiedz się więcej…

Umów się na wizytę. Zostaw nam numer telefonu, a my oddzwonimy do Ciebie!

skuteczne rozjaśnianie uzębienia

 

Wybielanie zębów – wskazania

Rozjaśnienie przyciemnionych i zażółconych zębów (wszystkich oraz pojedynczych) z powodu palenia papierosów lub spożywania barwiących napojów i żywności
Wybielenie zębów martwych
Wyrównanie koloru zębów przed założeniem licówek, koron i wypełnień kompozytowych
Rozjaśnienie przebarwień spowodowanych leczeniem antybiotykami (tetracyklina), chorobą hemolityczną noworodków, czynnikami wrodzonymi i innymi

BEYOND POLUS wybielanie zębów broszura

Wybielanie zębów – zdjęcia przed i po wybielaniu lampą Beyond Polus w IMPLANTIS
przed i po wybielaniu zębów przed i po wybielaniu zębów przed i po wybielaniu zębów przed i po wybielaniu zębów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybielanie zębów Kraków – metodą Beyond, to dobry sposób na białe zęby.
Wybielanie zębów jest zabiegiem z zakresu stomatologii estetycznej. Może się on okazać niezbędny do przeprowadzenia przed założeniem koron lub mostów również można wybielić zęby.

Przepis na czyste zęby.

Zadzwoń teraz