Kontakt

Zostaw swój numer telefonu, a my się z Tobą skontaktujemy!

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

Wybielanie zębów Kraków, nowoczesna metoda systemem BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA®

Twój piękny, biały uśmiech w zaledwie 40 minut dzięki profesjonalnemu wybielaniu zębów lampą BEYOND Polus Advanced Ultra® w klinice IMPLANTIS

BEYOND Polus® – Wybielanie zębów Kraków.BEYOND Polus® – Wybielanie zębów Kraków.
Zapraszamy Państwa na skorzystanie z promocji 799zł * na profesjonalne wybielanie zębów w gabinecie za pomocą najnowszej lampy BEYOND Polus Advanced Ultra®, która jest jednym z najchętniej używanych systemów do wybielania przez dentystów.
Najbardziej prestiżowa na świecie instytucja oceniająca produkty stomatologiczne the Dental Advisor przyznała lampie Beyond Polus wraz z zestawem Premier najwyższą ocenę 5+ oraz 98% pozytywnych ocen przypadków klinicznych.

Kilka odcieni bielsze zęby po wybielaniu Kraków Implantis

Ponadto produkty służące do wybielania produkowane przez firmę BEYOND zostały wyróżnione nagrodą Editors Choice Award a sama lampa jest najlepiej ocenianym systemem do wybielania zębów. Wszystkie nagrody przyznane zostały przyznane bazując na niezależnych badaniach klinicznych wykonanych w Stanach Zjednoczonych. Zęby są wybielane dzięki niebieskiemu światłu o mocy 300000 LX.

Technologia LightBridge.
Akcelerator Beyond Polus Advanced Ultra wykorzystuje technologie zimnego światła niebieskiego, światła LED oraz ultradźwięków i łączy je w jedną całość. Nowoczesna filtracja światła: ponad 200000 światłowodów i specjalne filtry optyczne skutecznie redukują promieniowanie UV, oraz ciepło.
Finalnie powstaje kombinacja dwóch mocnych źródeł światła oraz ultradzwięków, które są w obrębie całej długości fali niebieskiego światła, umożliwiając wykonanie skutecznego i dokładnego zabiegu.

W klinice IMPLANTIS zabiegi wybielania zębów są przeprowadzane przez wykwalifikowane higienistki stomatologiczne pod kontrolą lekarza stomatologa.
Cały zabieg trwa ok 45 minut jest przeprowadzany w dwóch lub trzech seriach po 10-15 minut.
Przez kilka dni po zabiegu wybielania zębów należy przestrzegać tzw „białej diety” czyli unikać spożywania wszelkich barwiących posiłków (np. sosy pomidorowe, barszcz czerwony, wino itp.)
Efektami wybielonych zębów można się cieszyć nawet dwa lata pod warunkiem zachowania wzorowej higieny jamy ustnej oraz prowadzenia zdrowego trybu życia.

*( promocja na wybielanie trwa od 22.02.2020 do 30.09.2020)

Beyond Polus Advanced Ultra to nowoczesne urządenie do wybielania zębów

Piękne i białe zęby dzięki wybielaniu lampą Beyond Polus Advanced Ultra

Efekt wybielania zębów lampą Beyond Polus Advanced Ultra jest widoczny bardzo długo po wykonaniu zabiegu. W dodatku stanowi całkowicie bezpieczne rozwiązanie dla Państwa zdrowia. Jako produkt wybielający, jest najchętniej wybierany zarówno przez samych stomatologów, jak i Pacjentów. Wszyscy deklarują pełne zadowolenie z wybielania lampą Beyond. Dajemy gwarancję na to, że produkt w żaden sposób nie uszkodzi Państwa uzębienia, ponieważ podczas zabiegu wykorzystywane są jedynie najbezpieczniejsze metody: światła diodowe i filtry optyczne.

Proste, bezbolesne wybielanie zębów lampą Beyond Polus Advanced Ultra

Wybielanie lampą beyond stanowi jeden z najbardziej skutecznych sposobów na świecie na uzyskanie białych zębów. Chętnie nagradzana, w tym przez najbardziej prestiżowe instytucje, cieszy się ogromną popularnością w większości krajów. Ogromnym atutem wybielania zębów lampą beyond jest również stosunkowo niska cena zabiegu. Czas jego wykonania wynosi zaledwie około 45 minut. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.

Wybielanie zębów BEYOND Polus Advanced Ultra

9

Rozjaśnianie zębów akceleratorem BEYOND Polus Advanced Ultra - procedura

Wybielanie zębów - inne metody

Wybielanie zębów | Dentysta Kraków, gabinet Implantis
Wybielanie zębów | Dentysta Kraków, gabinet Implantis

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wybielania zębów

Nie ma żadnych przeciwwskazań. Metoda Beyond, w porównaniu z innymi technikami, umożliwia wybielanie zębów przed założeniem wypełnień stomatologicznych. W tym celu zabezpiecza się ubytki oraz odsłonięte szyjki zębowe. Rozwiązanie ma wiele zalet – przede wszystkim ułatwia dopasowanie koloru plomby do odcienia zębów.

Większość osób nie odczuwa żadnego bólu w trakcie zabiegu. Zdarza się jednak, że z powodu nadwrażliwości zębów pojawia się uczucie dyskomfortu. W takim wypadku aplikujemy środki znieczulające. Z reguły dolegliwości mijają do 4 godzin po wykonaniu usługi, czasem jednak nieprzyjemne objawy występują dłużej.

Kluczową kwestią jest stosowanie tzw. białej diety, przez 2 dni po zabiegu, czyli nie spożywaniu barwiącego jedzenia i picia. Należy wyeliminować wszystko to, co mogłoby pobrudzić białą koszulę.  Nie należy również w tym czasie palić papierosów. Zalecamy również naszym pacjentom aby przynajmniej przez kolejny tydzień starali się powstrzymać od  pożywienia i napojów, które mocno barwią. Efekt wybielania pomoże utrzymać zalecona przez naszego dentystę, a dostosowana do stanu  Państwa jamy ustnej  pasta wybielająca

Niestety, wybielanie koron, licówek, mostków, a także wypełnień inlay i onlay jest niemożliwie. Zabieg pozwala na zmianę odcienia naturalnych zębów.

 
 

Jakie są przeciwwskazania do rozjaśniania zębów

Czy wybielanie zębów jest bezpieczne?

Na ogół wybielanie jest bezpieczne dla zębów, ponieważ środki chemiczne stosowane do wybarwiania organicznych mikrocząsteczek osadów zębów w sposób istotny nie wpływają na mineralną strukturę szkliwa samego zęba – czyli nie niszczą szkliwa zębów. Istnieje wiele badań dokumentujących bezpieczeństwo wybielania zębów. Uwzględniają one możliwość wystąpienia przemijających skutków ubocznych (2-3 dniowych) takich jak przemijająca nadwrażliwość zębów np. na zimno.

Higienistka stomatologiczna lub dentysta przeprowadzający wybielanie zębów najczęściej podejmują działania i odpowiednie środki zaradcze w celu ochrony wyeksponowanych szyjek zębów, lub powierzchni korzeni zębów, aby zminimalizować ewentualną wrażliwość zębów.

Substancją najczęściej używaną w środkach do wybielania jest nadtlenek wodoru i nadtlenek karbamidu. Ten ostatni jest szczególnie często używany w wyrobach do domowego wybielania zębów. Profesjonalne roztwory wybielające zawierające nadtlenek wodoru, działają szybciej i mogą rozjaśnić zęby do 10 odcieni wokoło godzinę, choć niektórzy pacjenci mogą potrzebować kilku zabiegów w celu osiągnięcia pożądanego poziomu wybielania.

Co powoduje, że zęby się przebarwiają lub odbarwiają

Istnieją dwa rodzaje przebarwień zębów: zewnątrzpochodne (zewnętrzne lub powierzchniowe) oraz wewnętrzne (wewnętrzne).

Przebarwienia zewnątrzpochodne spowodowane są przez substancje-koloryzujące barwniki, które są w kontakcie z zębem. Zły wpływ na jasność zęba, mają tytoń, pokarmy zawierające garbniki, w tym czerwone wino, kawa i herbata, soki z buraków, suplementy zawierające związki żelaza. Wraz z wiekiem zęby zmieniają swój kolor i jasność. Szkliwo staje się cieńsze, bardziej widoczna staje się zębina, która sama w sobie jest bardziej żółta. Przebarwienia zębów są również spowodowane przez nadmierne działaniu fluoru lub różnych antybiotyków na zęby w czasie formowania zębów. W przypadku zębów już wyrośniętych główną przyczyną wewnętrznych przebarwień jest próchnica zębów, wypełnienia, obumarcie miazgi (problemy wewnątrz kanału zęba) oraz urazy rozwijające się wewnątrz zębów.

W jaki sposób odbywa się wybielanie zębów?

Wybielanie zębów polega na zastosowaniu środka chemicznego, jakim jest nadtlenek wodoru. Nadtlenek atakuje silnie cząsteczki organiczne, które zdeponowane są między kryształkami szkliwa lub w zębinie i powodują przebarwienia. Nadtlenek atakuje te właśnie cząstki organiczne, które dają zębom poplamiony wygląd. Aby zniwelować plamy na powierzchni zęba, roztwór pozostawia się na powierzchniach zębów, zwykle przez 30 minut do jednej godziny, zależnie od zastosowanej metody. W przypadku przebarwień wewnętrznych co ma miejsce po leczeniu kanałowym, może się okazać, iż wybielacz należy zdeponować wewnątrz zęba na kilka dni. Wtedy proces wybielania musi trwać kilka dni, aż do czasu osiągnięcia wymaganej jasności.

Wybielanie zębów działa najlepiej na żółtawe plamy i nawet niektóre z brązowych plam, ale nie działa w prawie w ogóle na szarawe przebarwienia. Ważne jest, aby pamiętać, że plomby nie mogą zostać wybielone podczas wybielania zębów. Jeśli pacjent ma widoczne z zewnątrz wypełnienia w zębach, należy zastanowić się, jak będą zęby wyglądały zęby po wybielaniu. W widocznych miejscach może się okazać, iż wypełnienia wymagają wymiany na jaśniejsze.

Wybielanie zębów Kraków, zdjęcia przed i po wybielaniu lampą Beyond Polus w Implantis

 

wybielanie zebów cena zabiegu w IMPLANTIS Kraków

przed wybielaniem zębów - po wybielaniu zębów porównanie

Wybielanie zębów opinie po zabiegu wybielania

Przed i po wybielaniu zębów w Krakowie - IMPLANTIS

Wybielanie zębów Kraków – metodą Beyond Advanced Ultra, to dobry sposób na białe zęby.
Wybielanie zębów jest zabiegiem z zakresu stomatologii estetycznej. Może się on okazać niezbędny do przeprowadzenia przed założeniem koron lub mostów również można wybielić zęby.

Przepis na czyste i niepsujące się zęby

Klinika Stomatologiczna Kraków, dentysta Kraków, stomatolog, gabinet dentystyczny | Implantis | Dentysta Kraków, gabinet Implantis
Wybielanie zębów | Dentysta Kraków, gabinet Implantis

Najczęściej zadawane pytania dotyczące wybielania zębów

Wybielanie zębów cena ?

Cena wybielania zębów lampą BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA to 799 zł (PROMOCJA). Przed wybielaniem konieczne jest jednak przeprowadzenie higienizacji jamy ustnej (skaling, polerowanie, piaskowanie, fuloryzacja), której koszt to 280 zł. W przeciwnym razie zęby nie wybielą się równomiernie.

Ile trwa wybielanie zębów?

Wybielanie zębów lampą BEYOND POLUS ADVANCED ULTRA obejmuje 3 serie naświetleń lampą po 15 minut każda. Efekt jest natychmiastowy. 

Jak długo utrzymuje się efekt wybielania zębów?

Po wybielaniu zębów lampą Beyond w gabinecie stomatologicznym należy przestrzegać tzw. „białej diety” przez 7 dni. Efekt utrzynuje się do dwóch lat.

Zadzwoń do nas
Przewiń do góry